Komplexné služby
pre Vaše podujatie...

Služby

 

DJ PRODUKCIA

Hudobná zložka je dôležitou súčasťou každého podujatia. Voľba profesionálneho a skúseného dja umocní zážitok podujatia tak ako pre Vás aj pre Vašich hostí. Naši dji majú niekoľkoročné skúsenosti z rôznych typov podujatí, disponujú profesionálnou technikou a hudobným výberom pre všetky vekové kategórie.
 

OZVUČENIE A OSVETLENIE

Profesionálna technika zabezpečí bezproblémový priebeh Vášho podujatia. Zabezpečujeme ozvučenie a osvetlenie pre všetky druhy podujatí tak, aby spokojnosť klienta bola vždy na prvom mieste. Moderným LED osvetlením zmeníme priestor Vášho podujatia a prispôsobime farebnosť podľa Vašich predstáv.
 

UMELCI

Umocnite zážitok z Vášho podujatia programom pre Vašich hostí. Nakoľko dlhoročne spolupracujeme s rôznymi umelcami, zabezpečíme Vám pridanú hodnotu pre Vaše podujatie vystúpením vhodného umelca. Populárny spevák/speváčka, rock n roll skupina, ľudová skupina, saxofonista, harmonikár, latino tance, tanečnice alebo hostesky sú to pravé, aby sa Vaše podujatie stalo jedinečné.
 

FOTO A VIDEO

Spomienky sú to, čo Vám nikto nevezme.Zabezpečíme Vám profesionálneho fotografa alebo kameramana, ktorí Vám spomienky na Vaše podujatie uchovajú vo forme krásnych fotografií alebo skvelého videa.
 

BAR SERVIS

Organizujete festival, športové podujatie a potrebujete profesionálne bary? Prenajímame mobilné bary - moderné, pevné a bezpečné bary s LED osvetlením pre Váš event, ktoré zvýšia Vaše tržby vďaka svojej neprehliadnuteľnosti. Nechajte kompletné personálne zabezpečenie barov na Vašom podujatí na našich skúsených barmanoch.