Komplexné služby
pre Vaše podujatie...

Eventy

 

FIREMNÝ VEČIEROK

Ste firma, podnikateľ a chystáte večierok pre svojich zamestnancov? Zabezpečujeme komplexné služby pre rôzne typy firemných večierkov už niekoľko rokov. DJ Produkcia, ozvučenie a osvetlenie, sprostredkovanie vhodného domáceho alebo zahraničného umelca podľa Vašich predstáv.
 

OSLAVA

Životné jubileum alebo povýšenie v zamestnaní si zaslúži oslavu! Naši dji Vám ju radi spestria svojim hudobným výberom pre všetky vekové kategórie s profesionálnym ozvučením a osvetlením.
 

PLES

Máme niekoľkoročné skúsenosti s organizáciou vlastného plesu. Radi Vám poradíme alebo zabezpečíme pre Váš ples dj produkciu, ľudovú skupinu alebo spojenie oboch, čo sa nám už aj osvedčilo. V neposlednom rade vieme Váš ples osvetliť profesionálnym a moderným LED osvetlením, ktoré rozžiari celý ples do farieb.
 

SVADBA

Niekoľkoročné skúsenosti, odohrané nespočetné množstvo svadieb. Vaša svadba bude mať hladký priebeh a Vy sa budete môcť venovať svojim hosťom.Radi Vám zabezpečíme komplexné služby ako foto a video, ľudový tanec alebo hudbu. Urobte svoju svadbu výnimočnou aj vďaka dosvieteniu celého priestoru moderným LED osvetlením, ktoré rozžiari celú Vašu svadbu.
 

STUŽKOVÁ

Životný medzník, ktorý zažijete iba raz a budete na neho spomínať. Aj preto je hudobná produkcia dôležitou súčasťou takej udalosti, akou je stužková slávnosť. Naši dji majú niekoľkoročné skúsenosti a nespočetné množstvo odohraných stužkových, vďaka čomu dokážu zabaviť tak rozmanité publikum tejto udalosti ako sú študenti, partneri, rodičia a profesori.
 

ŠPORTOVÉ DNI

Viac ako 10 rokov zabezpečujeme hudobnú produkciu, osvetlenie a ozvučenie pre športový deň nášho klienta. Radi naše skúsenosti zúžitkujeme pre Váš športový deň.
 

TÉMATICKÉ EVENTY

Chcete sa odlíšiť, prekvapiť svojich zamestnancov, hostí alebo obchodných partnerov? Tématický event je na to ako stvorený. Kubánska noc, Latino Party, noc v štýle 80tych a 90tych rokov a mnohé ďalšie sú tematické eventy, ktoré tvoríme pre našich klientov od samotného nápadu až po realizáciu. Nechajte kreativitu na nás a odneste si z Vášho eventu zážitok.